SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Karanlığın Elli Tonu

Karanlığın Elli Tonu
Bu haber 12 Ocak 2017 - 3:38 'de eklendi ve 41 kez görüntülendi.

İlk yapımıyla olay yaratan ve daha sonra binlerce kişinin hayretler içerisinde beklediği bazı yapımlara sizler de denk gelmişsinizdir. Bu kadar yoğun bir eleştiri tufanına tutulan eserin inadına 2. Seriyi çıkararak seyirciden tam not alması da sizi baya şaşırtmıştır. Eşine az rastlanır bir durumla karşı karşıyayız. Sizler de bu az rastlanılır durumdan faydalanmak ve eserin kadrosunun müthiş bir performans neticesinde ortaya koyduğu eseri seyretmek isterseniz hemen sitemize giriş yapın. Giriş yaptığınızda zaten ne kadar kaliteli bir sitede olduğunuzu bir kez daha anlayacaksınız. Sadece bu sinema eserinin değil; aynı zamanda da birden fazla yapımı bulacağınız sitemiz sayesinde tüm 2017 filmleri görüntüsünü seyredebileceksiniz.

Yazımızın başından beri söz etmeye devam ettiğimiz ve herkesin merak ederek beklediği yapım eğer sizi de mutlu ediyor, seyrettirmek için bekletiyorsa doğru yerde olduğunuzu bilmenizi istiyoruz. Bunun sebebi tüm ülkelerden gelen sinema yapımlarının tek bir arşivde toparlandığı sitemiz sayesinde hem bu şaşkınlıkla beklenen eseri, hem de diğer tüm yapıtları sansürsüz film izle özelliğini kullanarak seyredeceksiniz. Başrollerinde hem güzel, hem başarılı, hem de yılın en kötü oyuncusu olma şansızlığına kapılmasına rağmen projesinden vazgeçmeyen bir oyuncu konumunda Dokata Johnson yer almaktadır. Kimi zaman hatta çoğunlukla kötü eleştiriler alan sinema oyuncusu sizin yakından tanıdığınız biri olsa da bu performansı sabırsızlıkla beklenmeye devam ederken; Karanlığın Elli Tonu izleyapacakları da Dokata Johnson sabırsızlık içerisinde beklemektedir.

Son yılların en çok konuşulan kadın oyuncularından bir tanesi konumunda yer alan Dokata Johnson, geçtiğimiz günlerde basın mensuplarına çeşitli açıklamalarda bulunmuştu. Herkes gibi kendisinin de artık normal ve sıradan rollerde oynamak istediğini belirten Dokata Johnson’ın yapımı Karanlığın Elli Tonu sansürsüz izle şeklinde seyredilecek. Dokata Johnson açıklamalarına devam ederken artık müstehcen sahnelerin yer aldığı yapımlarda oynamak istemediğini de belirtti. Bu nedenle de artık bu projeden sonra normal projelerde yer almak istediğini de açıkladı. Yine de bu projeye fazlası ile güvendiğin söyleyerek Karanlığın Elli Tonu Türkçe dublaj izle yapacaklara da iyi seyirler diledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA