SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Son günlerde yaşanan olayları bahane ederek örgütlenen gruplar, Doğu ve Güneydoğu illerine sefer yapan yolcu otobüslerini taşladı. Bitlis Taç firmasına ait bir otobüsün taşlanma ve saldırı anı kameralara yansıdı.

Taşlanan otobüslerin şoförleri, batı illerinde otobüslerin taşlandığı ve saldırıya uğradıklarından dolayı seferlerini iptal etme kararı aldılar. Farklı şehirlere yolculuk yapmak için önceden bilet alan birçok yolcu ise yaşanan saldırılardan dolayı müşteriler biletlerini iptal ediyor.

Batı illerine sefer yapacak olan bazı otobüs firmaları da giden araçlara şoför bulamadıklarını dile getirdi. Şoförlerin can güvenlikleri nedeniyle çalışmadıklarını ifade eden yetkililer, yolcularla birlikte zor saatler geçirdiklerini söylediler.

Öğrenci Velileri Çocuklarını Okula Gönderemiyor

Üniversiteye gitmek isteyen öğrencileri gönderemediklerini söyleyen Yusuf Yıldız ise: “Olaylar yüzünden Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde yaşayan vatandaşlar mağdur oluyorlar. Çocuğum üniversiteyi kazandı. Kaydını internet üzerinden yapmıştık. Fakat bu yaşanan olaylar yüzünden üniversiteye göndermeye korkuyorum. Benim gibi çocuğunu göndermek isteyen fakat olaylardan dolayı gönderemeyen çok kişi vardır. Barışın sağlanması için herkesin elinden geleni yapması gerekmektedir.” dedi.

Bitlis Taç Firmasına Ait Otobüse Saldırı

Son günlerde yaşanan olayları bahane ederek örgütlenen gruplar, Doğu ve Güneydoğu illerine sefer yapan yolcu otobüslerini taşladı. Bitlis Taç firmasına ait bir otobüsün taşlanma ve saldırı anı kameralara yansıdı. Taşlanan otobüslerin şoförleri, batı illerinde otobüslerin taşlandığı ve saldırıya uğradıklarından dolayı seferlerini iptal etme kararı aldılar. Farklı şehirlere yolculuk yapmak için önceden bilet alan birçok yolcu ise yaşanan saldırılardan […]

10 Eylül 2015 'da eklendi ve 622 kez izlendi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA