SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Ajans 13 / Özel Haber

O Ses Türkiye’nin 4 Ekim yayınlanan bölümünde Özcan Demir, Ben Olmayınca şarkısını seslendirdi. Özcan Demir, sesini beğenen Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz ve Gökhan & Hakan Özoğuz arasından Ebru Gündeş’i seçti.

O Ses Türkiye ilk tur elemelerinde Özcan Demir, Ben Olmayınca performansıyla sahne aldı. Özcan Demir 4 Jüri üyesini de kendisine döndürmeyi başardı.

O Ses Türkiye’de Özcan Demir, Ben Olmayınca perfomansıyla tüm jüri üyelerini kendisine çevirmeyi başardı.

Tatvanlı olan Özcan Demir, işsiz olduğunu belirtti. Athena Gökhan’ın isteği üzerine Burası Muştur şarkısını seslendiren Özcan Demir kendisini dinleyenlerden büyük alkış aldı.

Tüm jüri üyeleri Özcan Demir’in performansını çok beğendiklerini kaydetti. Özcan Demir, bir jürinin kendisinde ayrı bir yeri olduğunu kaydederek Ebru Gündeş’i seçtiğini belirtti.

Tatvan’lı Özcan Demir O Ses Türkiye’yi Kasıp Kavurdu

Ajans 13 / Özel Haber O Ses Türkiye’nin 4 Ekim yayınlanan bölümünde Özcan Demir, Ben Olmayınca şarkısını seslendirdi. Özcan Demir, sesini beğenen Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz ve Gökhan & Hakan Özoğuz arasından Ebru Gündeş’i seçti. O Ses Türkiye ilk tur elemelerinde Özcan Demir, Ben Olmayınca performansıyla sahne aldı. Özcan Demir 4 Jüri üyesini de kendisine döndürmeyi […]

04 Ekim 2015 'da eklendi ve 202 kez izlendi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA