SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

2015 Bitlis Milletvekili Seçimleri Hakkında Fikrini Yaz

2015 Bitlis Milletvekili Seçimleri Hakkında Fikrini Yaz
Bu haber 27 Eylül 2015 - 10:57 'de eklendi ve 144 kez görüntülendi.

Ajans 13 / Seçim 2015

1 Kasım 2015 Genel Seçimlerinde Bitlis Milletvekili Seçimleri nasıl olacak ? Partilerin aday seçimleri nasıl oldu ? Bu sorular ve daha fazlası bu platformda konuşulacak.

Desteklediğiniz yada desteklemediğiniz partiler ve adaylar hakkında görüşlerinizi yazabilirsiniz. Hakaret,küfür,aşağılama vb. içermeyen bir şekilde toplumsal hassasiyetlere zarar vermeden yapacağınız tüm fikirleriniz onaylanacaktır.

İsim, mail ve mesajınız ile çalışan sistemde isimlerini belirtmek istemeyen okuyucularımız yorumlarında takma ad, lakap gibi isimler kullanabilirler.

Yorum yapabileceğiniz gibi başka yorumları beğenip, beğenmeme ve cevap yazma özelliği de olan sistemde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

“Değerli Yorumcumuz, Her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte;hakaret,küfür,aşağılama vb. içeren,toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki ve büyük harfler ile yazılan yorumları yayınlayamıyoruz.Kriterlere uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler,ilginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla” yazısı ile karşılaştığınızda yorumunuzu düzenleyip tekrar gönderebilirsiniz.

Platformda fikrini belirten okuyucuların bilgilerinin 3. Şahıslarla her ne koşulda olursa olsun paylaşılmayacağını Ajans 13 (www.ajans13.com) beyan eder.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA