SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Adilcevaz ‘vergi bilinci’ konferansı

Adilcevaz ‘vergi bilinci’ konferansı
Bu haber 14 Aralık 2016 - 19:54 'de eklendi ve 160 kez görüntülendi.

Bitlis’in Adilcevaz ilçesindeki Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Müdürlüğü, yurtta kalan öğrenciler için vergi bilinci konferansı düzenledi.
Adilcevaz Meslek Yüksekokulu konferans salonunda düzenlenen konferansta öğretim görevlisi Turgay Yaralı, sunumlar eşliğinde öğrencilere vergi bilinci hakkında detaylı bilgiler verdi. Yaralı; vergi bilinci, verginin ne olduğu, neden vergi toplandığını ve vergi toplamanın önemine değinerek, kayıt dışı ekonomiye fırsat verilmemesi için öğrencileri fiş, fatura ve belge almaları konusunda uyardı.
Konferans hakkında bilgi veren Adilcevaz Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Özcan Beşkardeş ise, “Yurdumuzda kalan öğrencilerimizin vergi bilincini arttırmak için konferans düzenledik. Bu kapsamda konferans için meslek yüksekokulu müdürlüğümüzden öğrencilerimize vergi konusunda bilgi verebilecek hoca talebinde bulunduk. Meslek yüksekokulu müdürlüğünün de desteğiyle okulda görev yapan öğretim görevlisi Turgay Yaralı Hocamız, branşı olmasından dolayı bizi kırmayarak öğrencilerimize verimli ve bir o kadarda keyifli konferans sunumu yaptı. Konferans, öğrencilerimiz için çok yararlı oldu. Konferansımıza katkılarından dolayı Adilcevaz Meslek Yüksekokulu Müdürü Murat Çelik ve sunumundan dolayı Turgay Yaralı Hocamıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA