SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Ak Parti Bitlis A.Adayı Alageyik İçin İmza Kampanyası Başlatıldı

Ak Parti Bitlis A.Adayı Alageyik İçin İmza Kampanyası Başlatıldı
Bu haber 07 Mart 2015 - 1:20 'de eklendi ve 112 kez görüntülendi.

Ak Parti Bitlis Milletvekili Aday Adayı Bahattin Alageyik’in sıralamaya girmesi için Adilcevaz’da başlatılan imza kampanyası büyük destek buldu. 8 mahalle, 33 köy muhtarının Mühürleyip imzaladığı kampanyada vatandaşlardan 5080 imza toplandı.

2009-2014 yılları arasında Aydınlar Beldesi belediye başkanlığı görevini yapan Bahattin Alageyik için Adilcevaz ilçesinde imza kampanyası başlatıldı.

Cumhuriyet tarihi boyunca Adilcevaz Nüfusuna kayıtlı bir Milletvekili çıkmayan İlçede 2015 genel seçimlerinin büyük bir şans olduğu düşünülüyor. Belediye Başkanlığı döneminde büyük başarılara imza atan Bahattin Alageyik için Ak parti Bitlis Milletvekili sıralamasına girmesi için bugün itibariyle 5080 imza toplandı. İmza kampanyasının adaylar açıklanıncaya kadar devam edeceği öğrenildi.

Ak Parti Bitlis Milletvekili Aday Adayı Bahattin Alageyik yaptığı açıklamada, Halkımız teveccüh etmiş imza kampanyası başlatmış. Bu olay Türkiye’de pek fazla rastlanan bir durum değildir. Tabi Adilcevaz halkı Milletvekiline susamış durumda. Açmış olduğumuz seçim irtibat büromuz hiç boş kalmıyor. Parti gözetmeksizin tüm hemşerilerimiz ziyaretimize geliyor, destek verdiklerini söylüyorlar. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA