SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

BİGİAD Mutki Kaymakamlığını Ziyaret Etti

BİGİAD Mutki Kaymakamlığını Ziyaret Etti
Bu haber 06 Ekim 2014 - 20:26 'de eklendi ve 123 kez görüntülendi.

Bitlis Genç İş Adamları Derneği (BİGİAD) Başkanı M.Zeki Peker ve yönetim kurulu üyeleri İlçe Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu’nu ziyaret etti.

BİGAD iş adamlarını makamında ağırlayan Topsakaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bir süre sohbet edildikten sonra yapılan ziyaret ile ilgi açıklama yapan BİGİAD Başkanı M.Zeki Peker, Bitlis il ve ilçelerinde çeşitli ziyaretlerde bulunduklarını belirterek, “Dernek olarak İstanbul ve Ankara’dan geliyoruz. Genel merkezimiz İstanbul’dadır. Bitlis’te ise şubemiz bulunuyor. Şube başkanımız, Ankara ve İstanbul’dan da gelen arkadaşlarımızla birlikte 2 gündür Bitlis’in birçok ilçesini gezdik. Bugünde Mutki İlçemize ayırdık. Tabi Mutki’ye yerel seçimlerden sonra biraz geç geldik. Yerel seçimlerin ardından genel kurulumuz oldu. Yaz dönemine denk gelince iş yoğunluğundan dolayı gelemedik. Ziyaretimizin temel sebebi yerel seçimlerden sonra Bitlis’te ki Kaymakamlarımızı ve Belediye Başkanlarımızı ziyaret ederek, görüş ve önerilerini almak istedik. Daha sonra bu ziyaretler ile ilgili durum değerlendirmesi de yaparak, bizlerde neler yapabileceğimizi görüşeceğiz” dedi.

BİGİAD Başkanı Peker ve yönetim kurulu üyeleri Mutki’de yapmış oldukları ziyaret ve temasların ardından ilçeden ayrıldılar.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA