SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Kaymakamlardan taziye mesajı

Kaymakamlardan taziye mesajı
Bu haber 20 Aralık 2016 - 18:26 'de eklendi ve 162 kez görüntülendi.

Bitlis’in Hizan ve Mutki ilçe kaymakamları, Kayseri’deki terör saldırısında şehit olan askerler için taziye mesajı yayımladılar.
Hizan Kaymakamı Bülent Hamitoğlu, Kayseri’de gerçekleştirilen hain terör saldırısı dolayısıyla yayınladığı taziye mesajında, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Hamitoğlu, “Henüz İstanbul Beşiktaş’ta yapılan hain saldırıda şehit düşen polislerimiz ve vatandaşlarımızın acısı çok tazeyken Kayseri’de çarşı iznine çıkan Mehmetçiklerimizi taşıyan otobüse bombalı araçla yapılan kalleş saldırının üzüntüsünü derinden yaşamaktayız. Şunu ifade etmek istiyorum ki, Kayseri’de yapılan hain saldırıyla bu aziz milleti yıldırmaya çalışan şeref yoksunlarına gereken cevabı Allah’ın izni, milletimizin yardımı ile vereceğiz. Millet olarak kanlı ve sinsi bir kuşatmanın hedefindeyiz. PKK’sından DEAŞ’ına kadar, bütün küresel terör örgütleri, ne kadar alçaklaşırsa alçaklaşsın, milletimiz teröre teslim olmayacaktır. Türkiye’nin bir korku imparatorluğuna dönüşmesine izin vermeyecektir. Kayseri’de şehit olan askerlerimiz ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine baş sağlığı diliyorum. Rabbim mekanlarını cennet eylesin. Yaralı güvenlik güçlerimize ise Yüce Rabbimden acil şifalar vermesini niyaz ediyorum. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.
Mutki Kaymakamı Mehmet Kılıç ise, Kayseri’deki terör saldırısını sert bir dille kınayarak, “Menfur saldırıda hayatını kaybeden şehitlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, kederli ailelerine ise sabır ve başsağlığı diliyorum. Yapılan saldırılar, insanlık dışı hain saldırılardır. İstanbul’da gerçekleşen hain terör saldırısının bir benzeri de maalesef Kayseri’de gerçekleşti. Yapılan saldırıları kınıyor ve lanetliyoruz. Saldırıda hayatını kaybeden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, kederli ailelerine ise sabır ve başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA