SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Ak Parti Bitlis Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı Başladı

Ak Parti Bitlis Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı Başladı
Bu haber 03 Ekim 2015 - 13:54 'de eklendi ve 132 kez görüntülendi.

Ajans 13 / Özel Haber

Adalet ve Kalkınma Partisi Bitlis Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı İsmail Eren Spor Tesisinde Başladı.  Adaylar ile birlikte belediye başkanları, il başkanı, ilçe başkanları, ve teşkilatta görev yapan bir çok kişi tanıtım toplantısına katıldı.
Bitlis Ak Parti Aday tanıtım toplantısı yapıldı. İlk günkü aşkla, haydi Bismillah sloganıyla toplantı başladı. Sahneye Bitlis İl Başkanı Nasrullah Tanğlay , 1.sıra Milletvekili adayı Vedat Demiröz, 2.sıra Milletvekili adayı Mehmet Zeki Peker ve 3.sıra Milletvekili adayı Ahmet Çelik sırasıyla konuşmalarını yaptılar.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz dava arkadaşlarıma ve bizi yalnız bırakmayan binlerce gönüldaşlarıma teşekkür ederim dedi. Bitlis’e Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını getirdi. Konuşmasında Doğu ve Güneydoğu illerininden seçilen tek Genel Başkan Yardımcısı olduğunu ve Bitlis başta olmak üzere tüm Doğu ve Güneydoğu illerinin sorunlarıyla ilgileneceği söyledi.
Ak Parti Bitlis 2. Sıra Milletvekili Adayı M.Zeki Peker: “Et tırnaktan nasıl ayrılmaz ise, Zeki kardeşiniz Vallahi de Billahi de sizden ayrılmayacaktır.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA