SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Bitlis Belediyesi’nden Stk ve Gazetecilere İftar Yemeği

Bitlis Belediyesi’nden Stk ve Gazetecilere İftar Yemeği
Bu haber 27 Temmuz 2014 - 16:03 'de eklendi ve 103 kez görüntülendi.

Şerifbey Tepesinde düzenlenen iftar yemeğinde Olan ve Daşdemir, basın mensuplarının 24 Temmuz Basın Bayramını kutlayarak, iftara katılan sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle uzun süre sohbet etti.

Ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Olan, belediyenin altyapı çalışmalarının aralıksız sürdüğünü söyledi.
Kentte yaşanan su sıkıntısıyla ilgili çalışmalarının devam ettiğini ve önümüzdeki yıla kadar kentteki su sorunun tamamen çözüleceğini ifade eden Olan, şöyle konuştu:
“Çarşı merkezinde işimiz çok. Altyapı çalışmaları devam edecek. Bu nedenle bozulan yolları uzun bir süre çözemeyeceğiz. Vatandaşlarımız bu konuda oldukça anlayışlı. Kentteki altyapı sorunlarının çözülmesiyle düzenlemeye yapılarak kalıcı bir çözüm sağlayacağız. Ayrıca kentteki tarihi yapıların restorasyonu ve koruma altına alınmasına önem veriyoruz. Tarihi hanlarımızın hamamlarımızın restorasyonu için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bitlis sözde tarih kent olsun istemiyoruz.” dedi.

İftar yemeğine Ticaret Odası Başkanı Davuz Tezcan, Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) eski Milletvekili M. Nezir Karabaş,KESK Bileşenleri ve BETAV Bitlis İl Temsilcisi Muzaffer Ahlat’ta katıldı. 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA