SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Bitlis Eren Ünilig Futsala Galip Başladı

Bitlis Eren Ünilig Futsala Galip Başladı
Bu haber 03 Mart 2015 - 21:05 'de eklendi ve 109 kez görüntülendi.

Üniversiteler Spor Ligi 2014-2015 sezonu, bayanlar futsal ligi start aldı. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi futsal takımıyla karşılaşan Bitlis Eren bayan futsal takımı maçtan 3-2’lik skorla galip ayrıldı.

ÜNİLİG Futsal’a katılımın önceki yıllara oranla gözle görülür şekilde arttığını belirten Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ali Tekin; “Bu yıl ilk defa öğrenci alan üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu bünyesinde üniversiteler arası spor müsabakalarına yoğun bir şekilde katılım sağladık. Zorlu maçlara sahne olması beklenen grupta köklü takımlara karşı mücadele veriyoruz. Bayan futsal takımımız bu yıl kuruldu ve ilk maçından galip ayrıldı. Kendileriyle gurur duyuyoruz. Katkılarından dolayı Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na teşekkür ederiz” dedi.

Üniversitemiz bayan futsal takımı, Fırat Üniversitesi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ve Mardin Artuklu Üniversitesi takımlarının bulunduğu F gurubunda yer alıyor. M gurubunda, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, Kars Kafkas Üniversitesi, Muş Alpaslan Üniversitesi ve Bingöl Üniversitesi ile mücadele edecek olan Bitlis Eren erkek futsal takımı ise ilk maçında 20 Mart 2015 tarihinde Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ile karşılaşacak.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA