SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Bitlis Valiliği’nden EMİTT ile İlgili Basın Açıklaması

Bitlis Valiliği’nden EMİTT ile İlgili Basın Açıklaması
Bu haber 31 Ocak 2015 - 12:06 'de eklendi ve 122 kez görüntülendi.

Bitlis Valiliği resmi web sitesinde yer alan basın açıklamasında ”Valiliğimizin de iştirakiyle, 22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında TÜYAP’ta 19. kez düzenlenen ve 71 ülke ile 4.500’ü aşkın kurum, kuruluş ve beldenin temsil edildiği Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), ne yazık ki ismindeki ciddiyetin aksine profesyonellikten uzak bir görüntü vermiştir.

Kültür ve Turizm Bakanlığımız, gürültü konusunda TÜYAP yönetimini fuardan önce yazılı olarak ikaz etmesine rağmen; Valiliğimizin personeli, turizme yönelik tanıtımın amaçlandığı fuarda 4 gün boyunca büyük bir sorumsuzluk numunesi olarak düğün salonu şeklinde faaliyet gösteren stantların yoğun müzikal gürültülerine maruz kalmış ve tam da bu yüzden etkin bir sunum ve tanıtım gerçekleştirememiştir.

Valiliğimize 50.000,00-TL’ye mâl olan ve iletişim kurmanın neredeyse imkânsız olduğu bahse konu atmosferin sorumluları hakkında kanunî işlem başlattığımızı ve bundan böyle EMITT’e iştirak etmeyeceğimizi kamuoyunun dikkatine sunarız.” denildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA