SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Bitlis’te Halkla Buluşma Toplantıları Devam Ediyor

Bitlis’te Halkla Buluşma Toplantıları Devam Ediyor
Bu haber 13 Şubat 2015 - 23:29 'de eklendi ve 87 kez görüntülendi.

Bitlis Belediyesi tarafından yurttaşların sosyal, kültürel, ekonomik, çevre, alt ve üstü yapı konularında karşılaştıkları sorunları ve bu sorunların çözümüne yönelik çözüm önerilerini ve taleplerini değerlendirmek için toplantılar düzenliyor.

Halkla daha yakın temaslar kurmanın çok önemli bir adım olduğunu vurgulamak adına Bitlis Belediyesi Eşbaşkanı Nevin Daşdemir Dağkıran kadınlarla bir araya geldi. Hersan Mahallesinde ev ziyaretinde bulunan Nevin Daşdemir Dağkıran’la sohbet edip, fotoğraflar çektiren kadınlar bu ziyaretten çok keyif aldı.

Kendilerinin önceki yönetimler gibi halktan kopuk bir şekilde belediyecilik hizmeti vermeyeceklerini de ayrıca belirten Nevin Daşdemir Dağkıran; Bu ziyarette, kadınların cinsiyetlerinden ötürü uğradıkları ayrımcılıklara, kadınların geri planda kalmalarının sebeplerine değindi ve bunları nasıl yenip, baş edecekleri üzerine de konuşuldu.

Aynı zamanda Bitlis Belediyesi Eşbaşkanı Nevin Daşdemir Dağkıran, kendi belediyecilikleri süresince nasıl bir yol izleyeceklerini de kadınlara anlattı. Yapacakları faaliyetlerde, atacakları adımlarda kadınların muhakkak görünür olmalarını da istediklerini dile getirdi. Kadınların belediyeden, kendilerinden de yapılmasını istedikleri şeylerin olup olmadığını da ayrıca sordu. Kadınların anne olmak haricinde de farklı konumlar üstlenmesinin, daha özgür bir konum edinmesinin de çabasını verdiklerini dile getiren Bitlis Belediyesi Eşbaşkanı Nevin Daşdemir Dağkıran, Bitlis’te artık özgür kadının sesinin yükseleceğini de vurguladı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA