SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Edip Safter Gaydalı CNN Türk’e Konuştu

Edip Safter Gaydalı CNN Türk’e Konuştu
Bu haber 15 Nisan 2015 - 23:55 'de eklendi ve 171 kez görüntülendi.

Bitlis Milletvekili Adayı Edip Safter Gaydalı Adalet ve Kalkınma Partisi’nin seçim beyannamesinin açıklandığı toplantıda CNN TÜRK canlı yayınına katıldı.

AK Parti’nin seçim beyannamesinin açıklandığı toplantıda CNN TÜRK canlı yayınına katılarak Doğan TV Ankara Temsilcisi Hande Fırat’ın sorularını yanıtlayan eski Devlet Bakanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi Bitlis adayı Edip Safter Gaydalı, HDP’den aday olan ağabeyi Mahmut Celadet Gaydalı ile ilgili ilginç değerlendirmelerde bulundu.

“Abim Benim Karşımda İlk Defa Aday Değil”

Fırat’ın, ağabeyinin HDP’den aday olmasına ilişkin sorusunu, “Maalesef” diye yanıtlamaya başlayan Gaydalı, “Daha önce de bağımsız aday olmuştu. 2002’de 1800, 2007’de 3700 civarı oy almıştı. Vazgeçer diye düşünmüştük. Ailede bir siyaset geni var. Vazgeçmiyor. Yenilen pehlivan güreşe doymazmış” dedi.

“Siyasette Küslük Olmaz”

Hande Fırat’ın sorularını yanıtlayan Edip Safter Gaydalı: “Siyasette küslük olmaz neticede takdir vatandaşındır. Vatandaş sandığa gidip kararını verecek. Eğer o cihette karar verirse ben saygı duyarım, ama bu cenahta bir teveccüh gösterirse seçmen onada onlarında saygı göstermesi lazım. Siyasette küslük olmaz, siyasette sandığa küsülmez. Siyaset niçin yapılıyor. Ben daha iyi hizmet götürebilirim diye yapılıyor. Vatandaş bakacak kim daha hizmet götürüyorsa onu seçecek.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA