SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Hizan İlçe Milli Eğitim Müdürü YBO’ları Ziyaret Etti

Hizan İlçe Milli Eğitim Müdürü YBO’ları Ziyaret Etti
Bu haber 19 Şubat 2015 - 22:41 'de eklendi ve 121 kez görüntülendi.

Hizan İlçe Milli Eğitim Müdürü Necdet İnan öğretmenlerle yaptığı toplantıda, “İlçemizdeki eğitimin kalitesini yükseltmek ve okullarımızı yakından tanıyabilmek için bu tarz ziyaretlerimiz devam edecek. Öğretmen arkadaşlarımızın da, yapmış oldukları bu kutsal görevin bilincinde olarak öğrencilerimizi yarınlara hazırlama noktasında ellerinden gelen gayreti sergilemelerini istiyoruz.

Öğrencilerimizi sosyal hayata hazırlayarak, derslerinin yanında ders dışı zamanlarda da kitap okumalarını özendirelim. Yine öğretmen arkadaşlar, mutlaka öğrencilerimizin evlerini, ailelerini ziyaret ederek onlarla birlik beraberlik içinde olduğumuzu gösterelim. Biliyorsunuz ki yatılı okullarda kalan öğrencilerimiz daha hassas bir yapıdadırlar, ders dışındaki zamanlarda da onlarla ilgilenmemiz gerekir.

Bu kapsamda okuldaki derslerimizin yanında öğrencilerimize insan sevgisini, merhamet duygusunu mutlaka aşılayalım, onlara değerler eğitimini kazandırmaya çalışalım, bu konuyla ilgili okullarımızda çalışmalar yapalım. Yaptığınız çalışmalarda kurum olarak bizim üzerimize düşen işleri seve seve yapmaya hazırız.” dedi.

8. sınıf öğrencilerin TEOG başarısına da değinen Hizan İlçe Milli Eğitim Müdürü Necdet İnan, önümüzdeki TEOG sınavında ulaşılmasını istediği hedefleri belirtti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA