SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Hizan Kaymakamlığı’na Yakup Bölükbaşı Atandı

Hizan Kaymakamlığı’na Yakup Bölükbaşı Atandı
Bu haber 28 Haziran 2015 - 21:20 'de eklendi ve 129 kez görüntülendi.

Resmi Gazete’de yayımlanan son kaymakamlar ve vali yardımcıları kararnamesine göre Hizan Kaymakamlığına Yakup Bölükbaşı atandı.

Yakup Bölükbaşı Kimdir ?

18.10.1982 tarihinde Sivas’ın Zara İlçesinde doğdu. İlk,Orta ve Lise tahsilini Zara da tamamladı. 2002  yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgileri Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.

2002-2008 yılları arasında özel sektörde çeşitli iş kollarında çalıştı. 2009 yılında Eskişehir Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Sırasıyla Ankara Etimesut ve Çankaya İlçelerinde teftiş stajını, Afyonkarahisar Emirdağ İlçesinde Kaymakam refikliğini ve Denizli Beyağaç İlçesinde Kaymakam Vekilliği görevlerini tamamladı.

Daha sonra dil eğitimini almak ve Amerika Birleşik Devletleri’nin idari yapısını tanımak amacıyla 1 yıl süre ile Texas Eyaleti’nde Rice Üniversitesi’nde bulundu. 17.08.2012 tarihinde Taşkent Kaymakamlığı’nda göreve başladı.

28.06.2015 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan son kaymakamlar ve vali yardımcıları kararnamesine göre Hizan Kaymakamlığına atandı.

Fizik öğretmeni Zehra Hanımla evli olup bir erkek, bir kız, iki çocuk babasıdır.

Kaynak : Bitlis Press

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA