SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Tatvan 83. İzmir Enternasyonel Fuarına Hazırlanıyor

Tatvan 83. İzmir Enternasyonel Fuarına Hazırlanıyor
Bu haber 18 Ağustos 2014 - 23:14 'de eklendi ve 110 kez görüntülendi.

Uluslararası nitelikteki ilk fuar organizasyonu olan İzmir Enternasyonal Fuarı, 83. yılında, kapılarını lojistik temasıyla açacak. Fuarın bu yılki onur konukları ise Malatya, Diyarbakır ve Tatvan olacak. Fuara katılım için Tatvan’da hazırlıklar sürüyor.

Tatvan Kaymakamı Murat Erkan başkanlığında Kaymakamlıkta yapılan toplantıya Tatvan Belediyesi Başkanı Fettah Aksoy yanı sıra kamu kurum kuruluşları, sivil toplum örgütleri ve iş çevrelerinden temsilciler katıldı.

Kaymakam Murat Erkan Tatvan olarak bir bütün halinde 29 Ağustos’da yapılacak fuarın açılışına katılacaklarını söyledi.

Tatvan’ın tanıtılması için her kesimin fuarda katkı sunacağını ifade eden Kaymakam Murat Erkan, “Fuara, basın mensupları ve özellikle ilin geleceğe taşınmasında görevi bulunan belediyemiz ve sivil toplum kuruluşları, kendi katkılarıyla etkinliğe hep beraber katılacağız. İlimizdeki bütün aktörler, Tatvan’ın geleceğe taşınmasında görevli birimler, 29 Ağustos’ta İzmir’de olacağız.” dedi.

Ege Bölgesi’nde yaşayan Tatvan’lıların fuara katılmalarını istediklerini belirten Kaymakam Murat Erkan, bu bölgede yaşayan Tatvan’lılara duyuru yapacaklarını kaydetti.

Kaymakam Murat Erkan, şöyle konuştu: ” 29 Ağustos-7 Eylül tarihleri arasında kamu kurum kuruluşlar, belediyemiz, Kaymakamlığımız, sivil toplum örgütleri, kendi muhataplarıyla heyetler halinde ziyaretlerde bulunarak, Tatvan ile İzmir arasındaki ilişkiyi ekonomik, sosyal, kültürel dayanışmayı artırıcı girişimlerde bulunacağız. Standımızda Tatvan’ın sanatını, kültürünü, mutfağını insanını ve değerlerini yansıtacak bütün etkinlikleri detayla bir şekilde organize etmenin gayreti içerisinde olacağız.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA