SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Tatvan Belediye Başkanının Ramazan Bayramı Mesajı

Tatvan Belediye Başkanının Ramazan Bayramı Mesajı
Bu haber 31 Temmuz 2014 - 19:10 'de eklendi ve 121 kez görüntülendi.

Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy yayınlamış olduğu mesajda şu ifadelere yer verdi: “Birlik ve beraberliğimizin en güzel sembollerinden olan ve herkese tarifsiz duygular yaşatan Ramazan Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın sevinci ve mutluluğu içindeyiz.

Sevgi, saygı ve hoşgörü atmosferinin yaşandığı; güzelliklerin ve dostlukların tazelendiği; toplum hayatımızda müstesna bir yere sahip Ramazan Bayramı iyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı, kin, nefret ve düşmanlık gibi kötü duyguların köreltildiği, dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştirildiği ortamlardır. İnsanlar arasında kardeşliğin canlanmasına, birlik ve beraberliğin pekişmesine, sevinç ve kederlerin paylaşılarak milletçe el ele, gönül gönüle, dirlik ve düzenliğimizin devamına vesiledir.

Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramları, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.”dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA