SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Tatvan Belediyesi E-Belediye Sistemine Geçti

Tatvan Belediyesi E-Belediye Sistemine Geçti
Bu haber 02 Temmuz 2015 - 0:01 'de eklendi ve 135 kez görüntülendi.

Tatvan Belediyesi, vatandaşların internet üzerinden su, emlak, ilan, reklam borçlarını tek bir tuşla ödeyebileceği e-belediye sistemini hayata geçirdi.

Tatvan Belediyesi, e-belediye sistemine geçerek bölgede bir ilki gerçekleştirdi. Belediyeye ait web sitesinden ulaşılan e-belediye sistemi sayesinde mükellefler günün her saatinde bu uygulamayı kullanarak borçlarını ödeyebilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, e-belediye hizmeti ile vatandaşların dünyanın dört bir köşesinden borçlarını sorgulayabileceklerini ve ödemelerini Tatvan Belediyesi’ne ait web sayfası üzerinden gerçekleştirebilecekleri ifade etti.

Başkan Aksoy, “Son yıllarda tüm dünyada hemen hemen her belediyenin hayata geçirdiği e-belediye uygulamasını belediyemizde hayata geçirdik. Teknolojinin sunmuş olduğu kolaylıkları vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Vatandaşlarımız evlerinden ve iş yerlerinden günün her saatinde belediyemiz internet sitesini ziyaret ederek borçlarını sorgulayabilecek aynı zamanda ödeme yapabilecekler. Emlak, çevre temizlik, reklam ilan ve arsa rayiç değerlerinin de sorgulanabildiği uygulamada kredi kartı ile ödeme imkanı da bulunmaktadır. Bu sayede vatandaşlarımız belediyemiz hizmet binasına uğramadan oldukları yerden kolay ve güvenli bir şekilde ödemelerini gerçekleştirebilecekler.” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA