SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Tatvan Ziraat Bankası TOKİ İndirim Kampanyasını Başlattı

Tatvan Ziraat Bankası TOKİ İndirim Kampanyasını Başlattı
Bu haber 24 Şubat 2015 - 23:48 'de eklendi ve 166 kez görüntülendi.

TOKİ Borcunu Ziraat Bankası’yla tek seferde ödeyenler % 20 indirim kazanacaklar. Ziraat Bankası Tatvan şubesi Uygun faiz oranları ve vadelerle kampanya başlattı.

Borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20 indirimin uygulanacağı kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları, 23 Şubat-19 Mart arasında Ziraat Bankası Tatvan Şubesi’ne başvurabilecek.

TOKİ konut ve işyeri alıcılarına, uygun faiz oranlarında kredi desteği sağlıyor. 120 ay vadeli kredilerde uygun faiz oranlarında kredi imkanı sunan Ziraat Bankası Tatvan Şubesi, düşük vade seçeneklerinde dosya masrafı ya da başka bir komisyon da talep etmiyor.

Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında, kampanya indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak.

TOKİ İndirim Kampanyasından;

2012 yılı sonuna kadar satın alınan, geri ödeme taksiti en geç 2012 yılında başlamış, günü geçmiş taksit borcu bulunmayan ve ödemeleri halihazırda devam eden konut ve işyeri sahipleri faydalanabilecektir. Kampanya 23 Şubat-19 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

TOKİ’ye olan borcunu tek seferde ödeyerek %20 indirimden yararlanmak isteyen konut ve iş yeri sahiplerine özel kredimiz hakkında detaylı bilgi almak için Ziraat Bankası Tatvan Şubesineuğrayabilirsiniz.

31.12.2012 tarihinden sonra satışı gerçekleştirilmiş, kalan vadesi 12 aydan az olan projelerden gayrimenkul alan kişiler indirim kampanyasına dahil olmadığından, bu kişilere kampanya kapsamında kredi kullandırılamayacaktır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA