SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Tatvanlı Sporculardan Avrupa Kupasında Büyük Başarı

Tatvanlı Sporculardan Avrupa Kupasında Büyük Başarı
Bu haber 22 Kasım 2015 - 10:50 'de eklendi ve 135 kez görüntülendi.

Türkiye’yi temsilen Muaythai Avrupa Federasyonu tarafından 11 – 15 Kasım tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Avrupa Kupası Şampiyonasına katılan 7 Muaythai sporcusundan 1’i Avrupa Şampiyonu, 1’i Avrupa ikincisi, 4’ü ise Avrupa 3.’sü olma başarısını elde etti.

Daha öncesinde elde ettikleri başarılarla Tatvan’ı gururlandıran sporcular bu kez de Avrupa Kupası Şampiyonasında elde ettikleri başarı ile Tatvan’a yeni bir gurur daha yaşattılar.

Şampiyonaya 7 ayrı sıklette katılan sporcularımızdan Bera Hamza Uğur minikler kategorisinde Avrupa Şampiyonu olma başarısını elde ederken, yarışmaya gençler kategorisinde katılan Mehmet Yalçın Avrupa ikincisi, büyükler kategorisinde katılan Turgut Dağdağan ve Murat Arslan, gençler kategorisinde katılan Abdusselam Kurt ve yıldızlar kategorisinde katılan B. Enes Subaşı ise Avrupa dördüncüsü oldu.

“KAYMAKAM ERKAN SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ”

Şampiyonanın sona ermesinin ardından ilçeye dönen sporcularımız Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Şahin Kardaş ve Antrenör Ömer Uğur ile birlikte Tatvan Kaymakamı Murat Erkan’ı ziyaret etti.

Ziyarete gelen sporcuları makamında kabul eden Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, sporcuları hem tebrik etti hem de çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA