SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Bi-Ka, Afyonkarahisar’a Teknik Gezi Düzenledi

Bi-Ka, Afyonkarahisar’a Teknik Gezi Düzenledi
Bu haber 23 Kasım 2014 - 12:37 'de eklendi ve 95 kez görüntülendi.

Bitlis Katı Atık Birliği’ne üye belediye başkanları ve birlik personelleri ile birlikte, Afyon Çevre Hizmetleri Birliği’nin yönetiminde olan Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesisi, Tıbbi Atık Sterilizasyon Ünitesi ve Biyogazdan Elektrik Enerjisi Üretim Tesisi’nde incelemelerde bulundu.

Bitlis Katı Atık Birlik Başkanı Fettah Aksoy başkanlığında gerçekleşen ziyarete, Güroymak Belediye Başkanı M.Emin Özkan, Mutki Belediye Başkanı Özcan Birlik, Yolalan Belediye Başkanı Felemez Aydın, Günkırı Belediye Başkanı İlhan Çetinsoy, Birlik Müdürü Cesim Gözeten ve Birlik Personelleri Musa Tütün ile Emrah Kendilci katıldı.

Düzenlenen teknik gezide öncelikle Afyonkarahisar Belediye Başkanı ve Çevre Hizmetleri Birlik Başkanı Burhanettin Çoban’ı makamında ziyaret eden heyet, daha sonra Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi, Tıbbi Atık Sterilizasyon Tesisi ve Biyogazdan Elektrik Enerjisi Üretim Tesisini ziyaret etti. Burada ön bilgi almak isteyen heyete, Afyonkarahisar Belediye Başkanı ve Çevre Hizmetleri Birlik Başkanı Burhanettin Çoban, Birlik Müdürü H. Mehmet Durak, Çevre Yüksek Mühendisi Ercan Özcan ve Çevre Mühendisi Dilek Karaca tarafından bilgi verildi.

Tesisteki incelemelerin ardından heyet, Mevlevi (Türbe) Camii ve Müzesi’ni de ziyaret etti. İlgi ve alakalarından dolayı heyet, Başkan Burhanettin Çoban, Birlik Müdürü H. Mehmet Durak, Çevre Yüksek Mühendisi Ercan Özcan ve Çevre Mühendisi Dilek Karaca’ya teşekkür etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA