SON DAKİKA

Ajans13.com – Bitlis Haber, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz, Mutki, Hizan, Güroymak, Gazete, Ajans, 13, Haber
Reklam Alanı

Çiçek Göndermek Artık Çok Kolay

Çiçek Göndermek Artık Çok Kolay
Bu haber 18 Ocak 2017 - 19:12 'de eklendi ve 99 kez görüntülendi.

Yüzyıllardır çiçek tüm iyi duyguların sembolü olmuştur. Sevgilimize gönderdiğimiz kırmızı güllerin aşkımızın göstergesi olduğunu hepimiz biliyoruz. Bir dostumuza yeni işini kutlamak için, hastanedeyse geçmiş olsun dileklerimizi iletmek için de hep çiçek tercih ediyoruz. Hatta anneler gününün de en popüler ve en etkili hediyesi çiçek değil mi?

Sunumun güzelliğinde ise çiçeğin kendisinden çok aranjmanın uyumluluğu öne çıkıyor. Bahçeden kopartılmış bir demet gül ile profesyonelce düzenlenmiş ve şık bir sepetin içerisine yerleştirilmiş bir demet gülü görsel olarak yan yana koyduğunuzda, sepetin ayrı bir estetik kattığını görebiliyoruz. Temel olarak hasırdan yapılan ve genelde bambuyla desteklenen sepetler, çiçeklerin doğallığına zarar vermeden güzelliğini destekliyor, yapay malzemelere kıyasla daha samimi ve sıcak bir görüntü veriyor.  Renkleri ise içinde koruduğu çiçeklere uygun olarak değişebiliyor ve böylece bütünlük tamamlanmış oluyor.

Sepetlerin çeşitliliği düzenlemelerde sınırsız seçenek sağlıyor. Aşkımızı anlatan sepetler daha yuvarlak hatlı; oval, yuvarlak ve hatta kalp şeklinde olabilirken, iyi dilekler için gönderilen çiçeklerde daha köşeli tasarımları kullanabiliyoruz. Çiçekleri penceresinin önüne koymayı seven kişilere giden sepetlerde ince uzun şekil seçeneği bulunurken, odanın ortasına konulabilmesi için geniş tabanlı modeller tercih edilebiliyor. Hatta uzun askılı olanların askı model çiçekliklere dahi asılması mümkün oluyor. Çoğu kişi gönderilen çiçeklerde önemli olanın çiçeğin cinsi ve rengi olduğu yanılgısında olsa da, sepetin sadece şekli bile buketin tüm havasını bir anda değiştirebiliyor. 15 adet gülü bir kağıda sarıp vermektense, alttaki gibi beyaz bir sepetle hediye etmek çok daha güzel ve özenli bir görüntü oluşturmuyor mu?

Ek süslemeler için kullanılan kurdele, rafya ve yapışkanlı süsler için uygun yapısıyla sepetler, binlerce değişik aranjmanın yapılmasına imkan sağlıyor. Sağlamlığı ve içindeki çiçeği doğadaymış gibi saklayabilmesi de sepetlerin öne çıkan özelliklerinden ikisi. Duygularımızı ilettiğimiz sepetlerin daha sonra şık bir aksesuar olarak kullanılabilmesi de önemli bir avantaj. Üstelik doğal malzemeden yapılmış olması, çevreye duyarlı insanlar için ek bir tercih nedeni oluyor.

Çiçek siparişi için: http://www.cicekmarket.com/cicek-siparisi/

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA