SON DAKİKA

Ajans13 Haber
Reklam Alanı

Tatvan Yaşam AVM Satışa Çıktı

Tatvan Yaşam AVM Satışa Çıktı
Bu haber 23 Kasım 2014 - 11:42 'de eklendi ve 333 kez görüntülendi.

Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret Anonim Şirketi, Tatvan Yaşam Alışveriş Merkezini satışa çıkarttı.

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğü, Bitlis Tatvan, Sahil Mahallesi’nde bulunan 5 bin 303 metrekare yüzölçümlü taşınmaz ve üzerindeki 6 katlı betonarme bina olan Yaşam AVM’yi satış yöntemi ile özelleştirecek.

Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş.(ADÜAŞ) tarafından aşağıda belirtilen taşınmaz, 4046 sayılı özelleştirme uygulamaları hakkında kanun hükümleri çerçevesinde,  “satış ” yöntemi uygulanmak suretiyle özelleştirilecektir.

 Resmi Gazete’de Yayınlanan İlan:

İhale Konusu VarlıkGeçici Teminat BedeliTanıtım Dokümanı ve Şartname BedeliSon Teklif Verme Tarih ve Saati
Bitlis ili, Tatvan ilçesi, Sahil Mahallesi, 306 ada 1 parselde kayıtlı 5.303,69 m2 yüz ölçümlü taşınmaz ve üzerindeki 6 katlı betonarme bina. (Yaşam AVM)2.000.000.- TL1.000.- TL16.12.2014,14:00

1 – İhale, kapalı zarf içerisinde teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle “Pazarlık” usulü ile gerçekleştirilecektir. İhale Komisyonunca gerekli görülmesi halinde ihale, pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımıyla “Açık Artırma” suretiyle sonuçlandırılabilecektir.

2 – Satışa konu taşınmaz için, ihale şartnamelerinde belirtilen hususlar da dikkate alınarak hazırlanacak teklifler, yukarıdaki tabloda belirtilen son teklif verme tarih ve saatine kadar ADÜAŞ Genel Müdürlüğünün aşağıda belirtilen adresine elden teslim edilecektir. Son teklif verme tarih ve saatinden sonra ADÜAŞ’a verilecek teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

3 – İhaleye katılmak için “İhale Şartnamesi”nin satın alınması zorunludur. İhale Şartnamesi; T.Halk Bankası Ankara Mithatpaşa Şubesi nezdinde bulunan ADÜAŞ Genel Müdürlüğünün TR820001200939600010260124 no.lu hesabına yukarıdaki tabloda belirtilen tutar yatırılarak ve “Bitlis ili, Tatvan ilçesi, Sahil Mahallesi, 306 ada 1 parsele ait İhale Şartnamesi Bedeli” ifadesini içerir şekilde ve üstünde ihaleye katılacak olan gerçek kişi, tüzel kişi veya ortak girişim grubunun ve/veya ortak girişim gurubu üyelerinden birinin adının belirtildiğidekont karşılığında, ADÜAŞ’ın aşağıda belirtilen adresinden temin edilebilir. Yatırılan bedel hiçbir surette iade edilmez.

4 – İhale, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’na tabi olmayıp, ADÜAŞ ihaleyi yapıp yapmamakta, dilediğine yapmakta serbesttir.

5 – ADÜAŞ teklif verme süresini belirli bir tarihe kadar veya bilahare belirlenecek bir tarihe kadar uzatmakta serbest olup bu husus teklif verme sürelerinin sona ermesinden önce duyurulur.

6 – Özelleştirme işlemleri her türlü vergi, resim ve harçtan muaftır.

7 – Yabancılara taşınmaz satışı tapu kanunu ve diğer ilgili mevzuata tabidir.

8 – İhaleye ilişkin diğer hususlar İhale Şartnamesinde yer almaktadır.

Link: http://www.resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiilanlar/2014/11/20141117-3.htm#a04

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA